Το πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ

Το πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ

Το πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ

Οι όμιλοι

Οι οχτώ όμιλοι στο Μουντομπάσκετ έχουν ως εξής:

  • Α’ Όμιλος: Ακτή Ελαφαντοστού, Πολωνία, Βενεζουέλα, Κίνα
  • Β’ όμιλος: Ρωσία, Αργεντινή, Κορέα, Νιγηρία
  • Γ’ όμιλος: Ισπανία, Ιράν, Πουέρτο Ρίκο, Τυνησία
  • Δ’ όμιλος: Ανγκόλα, Φιλιππίνες, Ιταλία, Σερβία
  • Ε’ όμιλος: Τουρκία, Τσεχία, ΗΠΑ, Ιαπωνία
  • Στ‘ όμιλος: Ελλάδα, Νέα Ζηλανδία, Βραζιλία, Μαυροβούνιο
  • Ζ’ όμιλος: Δομινικανή Δημοκρατία, Γαλλία, Γερμανία, Ιορδανία
  • Η’ όμιλος: Καναδάς, Σενεγάλη, Λιθουανία, Αυστραλία

Το πρόγραμμα του Παγκόσμιου Κυπέλλου

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2

11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr (ΕΡΤ Play1)

11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr (ΕΡΤ Play2)

14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2

15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr (ΕΡΤ Play1)

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2

15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2

11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr

14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3

15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3

15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2

15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2

11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2

15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

hmg@group1

hmg@group1

CyberJournalist, Member Association of European Journalists (AEJ) ΜΕΛΟΣ Ε.ΔΗ.Π.Η.Τ. (ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ &ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ Volunteer Fire Brigade N. Voutzas - Provalinthos ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΥΠΟΥ Πανελληνιο Σωματειο Ασφαλειας Προσωπων Υποδομων Χρηματαποστολων Ο Οδυσσεας

Related Posts

Create Account



Log In Your Account